Vyberte si z nášho sortimentu

Dvere a zárubne
Obklady a dlažby
Kľučky a kovania
Stavebné puzdrá

Predaj rodinných domov vrátane pozemku.

Zárubne

Ak hľadáte nové dvere, nezabudnite si vybrať aj zárubne, pretože každé nové dvere si zaslúžia nový rám!

Poskytujeme zárubne od dodávateľov SAPELI, PORTADOORS, SOLODOR a Hörmann.

Je bežné, že rám dverí je väčšinou v rovnakom prevedení ako aj samotné dvere. Preto je vhodné si dvere a zárubňu kúpiť naraz. Majte na pamäti, že rám dverí musíte brať do úvahy už pri hrubej stavbe domu alebo bytu. Ako si vybrať ten správny rám dverí vám vysvetlíme v štyroch jednoduchých krokoch:

1. Zvoľte si správny druh zárubne

Výber zárubne musí byť v súlade so základnými charakteristikami vašej domácnosti. Naša ponuka zahŕňa bežné (polodrážkové) zárubne, bezfalcové (bezpolodrážkové) zárubne, skryté zárubne, renovačné zárubne a rámové zárubne, ktoré sa využívajú pre presklenné steny.

2. Rozhodnite sa pre materiál zárubne

Obvyklé je zvoliť si rovnaký materiál pre dvere aj pre zárubňu. Hlavným dôvodom je to, aby bol v interiéri dosiahnutý harmonický efekt. Dávajte si pozor na kombinovanie materiálu pre dvere a pre zárubňu. Napríklad pri povrchovej úprave s dekorom dubu - vyzerá dub inak ako fólia a inak ako PVC.

3. Vyberte si dekor

Domino Prešov s. r. o.

Ponúkame široký sortiment dverí, zárubní, vnútorných a vonkajších obkladov a dlažieb. V našej ponuke nájdete produkty značiek Mijares, Porta Doors, MP kovania a ďalšie.

čítať viac o firme DOMINO

Kontakt

Domino Prešov s. r. o.
Rampová 2
080 06 Prešov
Slovenská Republika

+421 915 896 267
+421 51 77 65 660
domino@dominopresov.sk
Nájsť na mape

Prihláste sa k odberu
newslettera: