Vyberte si z nášho sortimentu

Dvere a zárubne
Obklady a dlažby
Kľučky a kovania
Stavebné puzdrá

Vyplňte nezáväznú objednávku
Navštívte našu predajňu

Interiérové dvere

interierove dvere Domino Prešov
Oddeľte vaše izby štýlovými interiérovými dverami

Štýlové interiérové dvere sú najzákladnejšou súčasťou moderného bývania, pretože vďaka nim dostane váš byt alebo dom ten správny šmrnc. Ak sú obyčajné, ostávajú bez povšimnutia. Správny výber interiérových dverí môže mať ale dramatický efekt na vzhľad každej izby.

Je jedno či staviate, rekonštruujete alebo iba chcete zmenu, vybrať tie správne interiérové dvere je veľmi dôležitý krok. Štýl, materiál a zvuková izolácia sú len niektoré z bodov, ktoré treba zvážiť pri výbere nekonečných možností z interiérových dverí.

V našej predajni vám ponúkame obrovský výber interiérových dverí. Okrem toho u nás nájdete aj inovatívne myšlienky pre ten správny výber dverí. Posuvné dvere vám môžu ušetriť miesto. Môžete svoje dvere vylepšiť tradičným alebo moderným dekorom. V ponuke máme rôznych výrobcov a preto u nás vždy nájdete to, čo hľadáte.

Najčastejšie a najpopulárnejšie veľkosti sú dostupné všade. Vy ale možno chcete pre svoju miestnosť niečo špeciálne, napríklad vnútorné sklenené dvere alebo dvere zo špecifického dreva. Nie je možné nájsť všetky dvere na internete, preto nás navštívte osobne a prediskutujeme všetky dostupné možnosti a samotnú montáž.

Pre inšpiráciu si stiahnite katalógy uvedené nižšie a vyberte si interiérové dvere podľa vášho vkusu. Alebo si prezrite samotné web stránky našich dodávateľov a k nám si príďte pre rady a samotnú objednávku. Tešíme sa na vás.

Domino Prešov s. r. o.

Ponúkame široký sortiment dverí, zárubní, vnútorných a vonkajších obkladov a dlažieb. V našej ponuke nájdete produkty značiek Mijares, Porta Doors, MP kovania a ďalšie.

čítať viac o firme DOMINO

Kontakt

Domino Prešov s. r. o.
Rampová 2
080 06 Prešov
Slovenská Republika

+421 915 896 267
+421 51 77 65 660
domino@dominopresov.sk
Nájsť na mape

Prihláste sa k odberu
newslettera: