Vyberte si z nášho sortimentu

Dvere a zárubne
Obklady a dlažby
Kľučky a kovania
Stavebné puzdrá

Predaj rodinných domov vrátane pozemku.

Bezpečnostné dvere

Znižujú pravdepodobnosť vykradnutia.

Pamätáte si na dni, keď ste išli do postele bez toho, aby ste zamkli dvere v byte alebo dome? Tieto dni sú už dávno preč. Stále viac a viac rodín investuje do rôznych zabezpečovacích systémov a bezpečnostných dverí s cieľom chrániť svoj domov, svoju rodinu a majetok pred vlámaním zlodejov.

Väčšina zlodejov totiž pri lúpeži využíva na vstup do domu práve vchodové dvere do domu alebo bytu, preto je dôležité na tieto dvere pridať nejaké prvky ochrany. Inštalácia bezpečnostných dverí je výbornou investíciou vzhľadom k tomu, že sa vyhnete vysokým poplatkom za inštaláciu výstražného systému.

Práve bezpečnostné dvere na vašej domácnosti môžu zlodeja odradiť a prinútiť ho hľadať si radšej ľahší cieľ. Okrem toho, že sú tieto dvere vynikajúcim nízkonákladovým preventívnym opatrením, poskytujú aj ďalšie výhody pre vašu domácnosť.

Bezpečnostné dvere môžeme zaradiť do štyroch základných kategórii:

  • protipožiarne dvere
  • dymotesné dvere
  • protihlukové dvere

Medzi ich výhody zaradzujeme:

Je nemožné sa dostať dnu

Najzákladnejšou výhodou bezpečnostných dverí je samotná ochrana, ktorú poskytujú. Lupič by musel použiť veľmi sofistikovaný stroj na to, aby mohol otvoriť oceľové zámky bezpečnostných dverí. V skutočnosti je väčšina dverí odolných aj voči vŕtaniu a na ich otvorenie sú potrebné špeciálne zariadenia. Našťastie väčšina zlodejov na seba určite nebude chcieť upozorniť tým, že sa dlhý čas pokúša otvoriť oceľové dvere.

Sú ohňovzdorné

Materiál použitý na väčšine bezpečnostných dverí ich robí odolné voči ohňu, pretože sú vyrobené z pozinkovanej ocele. Aj keby sa stalo, že tento materiál začne horieť, bude horieť veľmi pomaly. Z toho dôvodu ľudia niekedy umiestňujú bezpečnostné dvere aj vo vnútri domu, aby sa oheň nešíril rýchlo do celého obydlia.

Sú energeticky úsporné

Hlavným prínosom bezpečnostných dverí, ktorý ľudia často prehliadajú, je ich schopnosť znížiť ľuďom účty za energiu. Počas horúcich mesiacov ponechávajú v interiéri chlad a naopak v zime táto vrstva ocele izoluje dvere od chladného vetra.

Sú pevné a dlhotrvajúce

Oceľove dvere vydržia naozaj všetko a sú odolné voči prasklinám alebo iným nedokonalostiam, ktoré vyplývajú z nesprávneho použitia tlaku alebo z nepriaznivých poveternostných podmienok.

Sú vizuálne príťažlivé

Napriek všeobecným názorom, bezpečnostné dvere pridávajú na vzhľade vášho domova. Dnes sa už stretávame so širokou škálou farieb a vzorov, ktoré si môžete vybrať podľa svojich predstáv. Poskytujú luxusný vzhľad exteriéru vášho domova a zároveň zvyšujú hodnotu vašej nehnuteľnosti.

Sú bezbariérové

Spodná časť rámu dverí je zvarená nízko, takže vozíky a kočíky môžu prejsť cez otvorené dvere maximálne pohodlne. Taktiež sa nemusíte báť o deti alebo domáce zvieratá, určite sa pri týchto dverách neporania vzhľadom na ich nízky zvar.

Poskytujeme bezpečnostné dvere od dodávateľov SAPELI, SOLODOR a Hörmann.

Domino Prešov s. r. o.

Ponúkame široký sortiment dverí, zárubní, vnútorných a vonkajších obkladov a dlažieb. V našej ponuke nájdete produkty značiek Mijares, Porta Doors, MP kovania a ďalšie.

čítať viac o firme DOMINO

Kontakt

Domino Prešov s. r. o.
Rampová 2
080 06 Prešov
Slovenská Republika

+421 915 896 267
+421 51 77 65 660
domino@dominopresov.sk
Nájsť na mape

Prihláste sa k odberu
newslettera: