Vyberte si z nášho sortimentu

Dvere a zárubne
Obklady a dlažby
Kľučky a kovania
Stavebné puzdrá

Vyplňte nezáväznú objednávku
Navštívte našu predajňu

Dlažba a obklady

Obklady a dlazby Mijares | predajca Domino PREŠOV
Španielsky výrobca keramických obkladov a dlažieb. Ich história začala už v roku 1913. Odvtedy prešla spoločnosť dlhým vývojom v zlepšení a modernizácii výrobných procesov keramických dlaždíc. Do popredia sa dostáva predovšetkým ich špecializovaná výroba a exkluzívny dizajn. Preto je dnes firma Azulejos Mijares priekopníkom vo výrobe týchto materiálov. Svoje kroky vedie do budúcnosti, kde vsádza na inovácie, dizajn a kladie osobitý dôraz na kvalitu svojich produktov.

Obklady a dlažby CERRAD | predajca DOMINO PREŠOV
Poľská spoločnosť, ktorá svoju činnosť začala v roku 1994. Do prevádzky uviedli jeden z najmodernejších závodov v Európe (jeden z troch na svete), ktorý produkuje inovačnú dlažbu V-shape. Zameriavajú sa na výrobu novej výrobkovej rady s novými rozmermi: 1200x600mm, 1200x200mm, 900x600mm, 900x150mm, 800x800mm. Vo svojej činnosti spájajú mnohoročnú prax s modernou technológiou. Výsledkom sú výrobky vysokej kvality uznávané nie len v Poľsku, ale aj v zahraničí.

Obklady a dlažby CERAMIKA GRES | Predajca DOMINO PREŠOV
Prvá továreň tejto spoločnosti bola založená v roku 1999 v Poľsku. Dnes táto spoločnosť ponúka desiatky smaltovaných dlaždíc s rozmermi: 33x33cm, 40x40cm, 30x60cm a 60x60cm. Značka Ceramika Gres predstavuje ucelenú ponuku individuálnych klientov a architektov. Vzory, ktoré sú vytvorené pomocou návrhárov sú aplikované v obytných, priemyselných a verejných budovách. Ich široká distribučná sieť založená hlavne na popredných stavebných supermarketoch je dôkazom ich kvality.

Keramika Mei Presov
Nemecká spoločnosť, ktorá má už 150 rokov skúseností. Značka MEI je dnes synonymom nemeckej kvality a precíznosti, čo sa prejavuje v každej dlaždičke a obkladačke. Mesto Meissen, v ktorom firma vznikla, je dodnes považované za európsku kolísku keramiky. Spoločnosť bola založená v roku 1863 a začínala s výrobou porcelánu. V roku 1891 sa začala výroba keramických dlaždičiek, ktorá pokračuje dodnes. Značka Mei je symbolom kvality vďaka výnimočným výrobným procesom a unikátnemu zloženiu výrobkov.

Domino Prešov s. r. o.

Ponúkame široký sortiment dverí, zárubní, vnútorných a vonkajších obkladov a dlažieb. V našej ponuke nájdete produkty značiek Mijares, Porta Doors, MP kovania a ďalšie.

čítať viac o firme DOMINO

Kontakt

Domino Prešov s. r. o.
Rampová 2
080 06 Prešov
Slovenská Republika

+421 915 896 267
+421 51 77 65 660
domino@dominopresov.sk
Nájsť na mape

Prihláste sa k odberu
newslettera: